Transfers Hoofdklasse 2016/2017
HOOFDKLASSE A

Rohda:

Nieuw:
Ruud Willemsen (trainer)
Leanne Aurik (Blauw-Wit) 
Job Ammerlaan (TOP/Quoratio)
Enzo van Beugen (AW.DTV)
Imre Kaptein (trainer/coach 2e team)

Vertrokken:
Taco Poelstra (trainer) 
 

Nic/Alfa-college:

Nieuw:
Henk Jan Mulder (trainer)
Thomas Echten (trainer/coach 2e team) 
Anne van der Ploeg (Club Brothers) 
Niels Tamminga (terug uit tweede selectie)
Jolien Hensums (clubloos)
Jasper Warringa (DWA/Argo)
Bob Bernardus (DWA/Argo) 

Vertrokken:
Jetze de Jong (LDODK/AH Gorredijk)
Friso Doelman (studie in het buitenland)
Susan Veldstra (gestopt)
Elke Stenvers (gestopt) 

 

SCO:

Nieuw:
Nog niet bekend

Vertrokken:
Marloes Frieswijk (Blauw-Wit)
Wolter Achttien (gestopt) 

 

OVVO/De Kroon:

Nieuw:
Leon Simons (trainer)
Suzan van Amerongen (HKC)
Maren den Besten (GKV)
Tim Jansen (BEP) 

Vertrokken:
Rosanne Wolvers (Tempo)
Susila de Klein (AW.DTV)
José Álvarez (DVO/Accountor)
Anouk Haars (KZ/Hiltex)
Jennifer Tromp (assistent-trainer Blauw-Wit)
Ruben Boode (assistent-trainer TOP/Quoratio)
Jeffrey Huibers (Blauw-Wit) 

 

Dalto/BNApp.nl

Nieuw:
Nog niet bekend.

Vertrokken:
Saskia Lieman (Dindoa)
Gilbert Punt (gestopt) 

 

Unitas/Perspectief

Nieuw:
Jolien Landman (Dindoa)
Thomas Hoekstra (AW.DTV)

Vertrokken:
Nog niet bekend.
 

SDO/VerzuimVitaal:

Nieuw:
Jesper Oele (trainer)
Robin van der Vliet (KZ/Hiltex)

Vertrokken:

Frits Haan (assistent-trainer TOP/Quoratio)
Rosanne Smit (gestopt) 

 

Wageningen:

Nieuw:
Marvyn Toonen (DVO/Accountor)

Vertrokken:
Martine Meurs (gestopt) 
 
HOOFDKLASSE B

KCC/SO natural:

Nieuw:
Christian Dekkers (Nieuwerkerk)
Eliza Roest (GKV)
Gertjan Meerkerk (GKV) 
Wouter Schippers (De Meervogels)
Mandy Biesbroek (Vitesse) 

Vertrokken:
Nik van der Steen (Fortuna/Delta Logistiek)
Demi van Oosten (AW.DTV) 

 

Avanti:

Nieuw:
Nog niet bekend.

Vertrokken:
Rick van den Blink (gestopt)
David Post (gestopt) 
Koen Ruigrok (Die Haghe)
Vincent van Beek (onbekend) 

 

DeetosSnel

Nieuw:
Jimin de Vries (TOP/Quoratio)

Vertrokken:
Jeroen Preuninger (gestopt)
Mike Roos (De Meervogels)
Wendy Post (De Meervogels)
Michelle van Geffen (Fortuna/Delta Logistiek)
Jaimy Roos (onbekend) 
Bo Michelle van Bodegraven (gestopt)
Mitch Moerman (gestopt)
Dennis de Vogelaere (onbekend)
Ismay Bussing (gestopt) 

 

Sporting Delta:

Nieuw:
Eric Geijtenbeek (trainer)
Dagmar Rosenbrand (VEO)

Vertrokken:
Steven Mijnsbergen (bondscoach België) 

 

Oranje Wit:

Nieuw:
Nog niet bekend.

Vertrokken:
Irene Ploeg (gestopt)

 

KVS/Maritiem:

Nieuw:
Robin Fuchs (VEO)

Vertrokken:
Sven van Baggum (DSC)
Bastiaan Overwater (Achilles)
Bryan van Deursen (HKV/Ons Eibernest)
Linda van der Zijden (TOP/Quoratio) 

 

TOP (Arnemuiden):

Nieuw:
Dylan Gillissen (Swift Middelburg)
Demi Mondeel (Tjoba) 
Leon Kloet (assistent-trainer)
Jouri van de Broeke (Tjoba, assistent-trainer) 

Vertrokken:
Arie Schroevers (assistent-trainer) 

 

Tempo:

Nieuw:
Rosanne Wolvers (OVVO/De Kroon)

Vertrokken:
Jaleesa Claver (GKV/Enomics)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZIJN WE ONVOLLEDIG OF HEB JE TIPS? MEDIA@NLKORFBAL.NL

Laatst bijgewerkt 25-07-2016

 

© 2017 Sitemap